Studia i sprawy studenckie w świetle najnowszych zmian ustawy 2.0 i aktów wykonawczych. Szkolenie Premium

• Szkolenie jest przeznaczone dla osób odpowiedzialnych za wdrażanie i stosowanie w uczelniach nowych regulacji prawnych w zakresie kształcenia i spraw studenckich. W trakcie szkolenia będą omawiane wybrane zagadnienia budzące najwięcej problemów w praktyce stosowania Ustawy 2.0. i aktów wykonawczych. W związku z planowanymi nowelizacjami program szkolenia będzie aktualizowany.

1. Ustawa prawo o szkolnictwie wyższym i nauce:
      1. uprawnienia do prowadzenia studiów,
      2. doskonalenie programów studiów,
      3. sprawy studenckie,
      4. opłaty za studia,
      5. zmiany w zakresie dokumentacji przebiegu studiów.
    2. Wydawanie decyzji w sprawach studenckich świetle ustawy 2.0:
      1. praktyczne problemy związane ze stosowaniem k.p.a. w uczelniach,
      2. decyzje administracyjne i inne rozstrzygnięcia,
      3. wniosek o ponowne rozpatrzenie sprawy i jego konsekwencje.
    3. Przyznawanie świadczeń pomocy materialnej:
      1. organy przyznające świadczenia,
      2. regulamin przyznawania świadczeń pomocy materialnej.
  • Zajęcia prowadzi Piotr Szumliński - radca prawny, pracownik UJ kierujący jednostką odpowiadająca za sprawy dydaktyczne. Posiada praktyczną wiedzę prawniczą oraz doświadczenie w zakresie funkcjonowania szkół wyższych, tworzenia wewnętrznych aktów normatywnych uczelni. Ekspert z zakresu stosowania przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego w indywidualnych sprawach studenckich, problematyki opłat za studia, przyznawania świadczeń pomocy materialnej dla studentów i doktorantów oraz postępowań awansowych.

• Lokalizacja Zakopane, Kazimierza Przerwy-Tetmajera 20
    Termin 23/10/2019 – 25/10/2019 Niestety szkolenie już się odbyło. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem napisz do nas

Uwaga!
    Cena promocyjna 1665 zł.*
     (10% rabatu) obowiązuje przy zgłoszeniu do 19 września!

- indywidualne konsultacje z Ekspertem,
    - dwa noclegi w pokoju 2-os. (dwie doby) dopłata 100 zł do „jedynki” (za pobyt),
    - pełne wyżywienie (2 śniadania, 3 obiady, 2 kolacje, całodzienny serwis kawowy),
    - zajęcia integrujące grupę,
    - prezent od firmy Optima.

Istnieje możliwość udziału w szkoleniu bez zakwaterowania, wówczas cena wynosi:
    Cena regularna: 1.300 zł.*
    Cena promocyjna przy zgłoszeniu do 19 września: 1.170 zł.*

Cena bez zakwaterowania zawiera: udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, Certyfikat, obiady i serwis kawowy w czasie szkolenia oraz konsultacje z Ekspertem.

*szkolenia finansowane ze środków publicznych są zwolnione z podatku VAT. W przypadku uczelni niepublicznych do ceny należy doliczyć 23% VAT.

• Warunki uczestnictwa:

• Najpóźniej na 14 dni przed szkoleniem otrzymają Państwo potwierdzenie organizacji szkolenia na adres e-mail podany w formularzu.