Delegowanie zadań, uprawnień i odpowiedzialności. Szkolenie Premium dla kierowników zespołów. CEM

• Delegowanie zadań i odpowiedzialności jest jednym z dziesięciu szkoleń menedżerskich stanowiących cykl Certyfikatu Efektywnego Menedżera (CEM). cem

Celem szkolenia jest rozwijanie kluczowych umiejętności kadry kierowniczej w zakresie efektywnego delegowania zadań, uprawnień i odpowiedzialności.

Szkolenie jest skierowane do kadry zarządzającej uczelni wyższej, a w szczególności do kierowników dziekanatów, działów, biur i sekretariatów a także władz uczelni wyższego i średniego szczebla.

DZIEŃ I (15 stycznia 2020 r.)

14:00 – zakwaterowanie,
    15:00 – obiad,
    16:30 – powitanie uczestników szkolenia, przedstawienie Trenera, pierwsza część szkolenia.

DZIEŃ II i III (16 i 17 stycznia 2020 r.)

1. Czym jest delegowanie i jego rola w efektywnym zarządzaniu:
      1. kiedy należy delegować zadania?
      2. jakie korzyści wynikają z delegowania zadań?
      3. 3 kluczowe funkcje delegowania.
    2. Blokady w delegowaniu zadań:
      1. dlaczego kierownik nie deleguje zadań?
      2. przekonania hamujące i wspierające efektywne delegowanie.
      3. analiza czynników blokujących delegowanie zadań.
    3. Wybór zadań:
      1. zadania rutynowe czy zadania specjalne? – Identyfikacja zadań, które podlegają i nie podlegają delegowaniu.
      2. złodziejomierz kierownika – gdzie tracę czas?
      3. stworzenie indywidualnej Mapy delegowania.
    4. Jak efektywnie delegować zadania?
      1. Przygotowanie się do rozmowy delegującej.
      2. Budowanie odpowiedzialności i wzbudzanie motywacji do wykonania zadania.
      3. Formułowanie celów zgodnie z 8 kluczowymi kryteriami.
      4. 6 etapowa procedura delegowania zadań.
      5. Struktura skutecznej rozmowy delegującej.
      6. Analiza najczęściej popełnianych błędów.
    5. Delegowałem zadanie i co dalej…?
      1. Jak kontrolować wykonanie delegowanych zadań?
      2. Udzielanie informacji zwrotnych na temat efektów wykonanego zadania.
      3. Motywujące chwalenie i konstruktywna krytyka – kluczowe narzędzia kierownika.
      4. Wzbudzanie motywacji do realizowania kolejnych zadań.
      5. Budowanie planów naprawczych.
    6. Stworzenie indywidualnego planu delegowania zadań w zespole.
  • Zajęcia prowadzi Beata Janiczek-Lasota –  psycholog, certyfikowany coach (International Coach ICC) i trener specjalizujący się w szkoleniach menedżerskich i interpersonalnych dla kadry zarządzającej. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i International Coaching Community. Odpowiada za nadzór merytoryczny Certyfikatu Efektywnego Menedżera, posiada ponad 15-letnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu punktowych oraz systemowych szkoleń dla kadry zarządzającej uczelni m.in. Politechniki Warszawskiej, Akademii Górniczo-Hutniczej, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Collegium Medicum UJ, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Politechniki Łódzkiej, Uniwersytetu Łódzkiego, Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Gdańskiego, Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Akademii Leona Koźmińskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu budowania autorytetu kierownika, motywowania pozafinansowego, delegowania zadań, odpowiedzialności i uprawnień, przywództwa w organizacji, prowadzenia zebrań i wystąpień publicznych, przeciwdziałania manipulacji i mobbingowi w środowisku akademickim. W swojej pracy trenerskiej łączy wiedzę i doświadczenie w dziedzinie psychologii i organizacji.

• Lokalizacja Szczyrk, ul. Beskidzka 40, Szczyrk
    Termin 15/01/2020 – 17/01/2020 Niestety szkolenie już się odbyło. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem napisz do nas
    Cena za osobę 1950 PLN netto, 2398.50 PLN brutto

Uwaga!
    Cena promocyjna 1755 zł.*
    (10% rabatu) obowiązuje przy zgłoszeniu do 6 grudnia!

- indywidualne konsultacje z Trenerem,
    - dwa noclegi w pokoju 2-os., dopłata 100 zł do „jedynki” (za pobyt),
    - pełne wyżywienie (2 śniadania, 3 obiady, 2 kolacje, całodzienny serwis kawowy),
    - zajęcia integracyjne,
    - prezent od firmy Optima dla każdego Uczestnika.

Istnieje możliwość udziału w szkoleniu bez zakwaterowania, wówczas cena wynosi:
    Cena regularna: 1.450 zł.*
    Cena promocyjna przy zgłoszeniu do 6 grudnia: 1.305 zł.*

Cena bez zakwaterowania zawiera: udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, Certyfikat, obiady, kolacje i serwis kawowy w czasie szkolenia oraz konsultacje z Trenerem i prezent od firmy Optima.

*szkolenia finansowane ze środków publicznych są zwolnione z podatku VAT. W przypadku uczelni niepublicznych do ceny należy doliczyć 23% VAT.

• Rezerwuj termin online

Pobierz kartę zgłoszeniową

Warunki uczestnictwa:

• Najpóźniej na 14 dni przed szkoleniem otrzymają Państwo potwierdzenie organizacji szkolenia na adres e-mail podany w formularzu.
    • Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest dokonanie wpłaty na konto organizatora najpóźniej na 10 dni przed rozpoczęciem szkolenia, jednak nie wcześniej niż po otrzymaniu od Organizatora potwierdzenia organizacji zajęć. Numer rachunku bankowego: mBank 88 1140 2004 0000 3302 7511 5949