Warsztaty z oceny zagranicznych dokumentów o wykształceniu

• Uczestnicy mają możliwość poszerzenia wiedzy teoretycznej o niezastąpione zajęcia praktyczne, gdzie pod okiem eksperta będą mogli dokonać oceny zagranicznego dokumentu. W czasie zajęć uczestnicy pracują na „żywym” dokumencie, z którym mają styczność w codziennej pracy. Na szkoleniu zostaną przedstawione i omówione dokumenty wydane w krajach kandydata na studia.

• Zajęcia prowadzi absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, od kilkunastu lat związana zawodowo ze szkolnictwem wyższym i obsługą cudzoziemców.  Doświadczenie i wiedzę praktyczną zdobyła między innymi uczestnicząc aktywnie w procesie rekrutacji na studia, a także koordynując weryfikację dokumentów kandydatów cudzoziemców.

Termin 17/04/2020 Niestety szkolenie już się odbyło. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem napisz do nas

Zgłoszenia tylko do 8 kwietnia!

- laptop/tablet/telefon komórkowy
    - stałe łącze internetowe

- materiały i Certyfikat w wersji elektronicznej
    - możliwość zadawania pytań w czasie zajęć za pośrednictwem chatu lub połączenia video.

• Rejestracja na szkolenie online

Warunki uczestnictwa:

• Najpóźniej na 7 dni przed szkoleniem otrzymają Państwo potwierdzenie organizacji szkolenia na adres e-mail podany w formularzu.