Warsztaty z oceny zagranicznych dokumentów o wykształceniu

• Uczestnicy mają możliwość poszerzenia wiedzy teoretycznej o niezastąpione zajęcia praktyczne, gdzie pod okiem eksperta będą mogli dokonać oceny zagranicznego dokumentu. W czasie zajęć uczestnicy pracują na „żywym” dokumencie, z którym mają styczność w codziennej pracy. Na szkoleniu zostaną przedstawione i omówione dokumenty wydane w krajach kandydata na studia.

• Zajęcia prowadzi absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, od kilkunastu lat związana zawodowo ze szkolnictwem wyższym i obsługą cudzoziemców.  Doświadczenie i wiedzę praktyczną zdobyła między innymi uczestnicząc aktywnie w procesie rekrutacji na studia, a także koordynując weryfikację dokumentów kandydatów cudzoziemców.

• Lokalizacja Wrocław, ul. Świętego Józefa 1
    Termin 17/04/2020 Niestety szkolenie już się odbyło. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem napisz do nas

Promocja! Przy zgłoszeniu do 26 marca otrzymają Państwo 10% rabatu.

- wyżywienie (serwis kawowy, obiad),
    - materiały szkoleniowe (wzory zagranicznych dyplomów),
    - certyfikat,
    - pomoc przy organizacji noclegu.

Termin szkolenia uległ zmianie z 27 marca na 17 kwietnia. Za zmianę przepraszamy.

• Pobierz kartę zgłoszeniową

Warunki uczestnictwa:

• Najpóźniej na 7 dni przed szkoleniem otrzymają Państwo potwierdzenie organizacji szkolenia na adres e-mail podany w formularzu.