Sprawozdawczość w systemie POL-on 2. Realizacja zadań wynikających z Ustawy 2.0

1. Systemy POL-on i POL-on 2.0:
      1. informacje ogólne,
      2. użytkownicy i ich role.
    2. System POL-on w Ustawie 2.0:
      1. POL-on po wejściu ustawy 2.0,
      2. POL-on 2.0 terminy na dostosowanie systemu i uzupełnienie danych,
      3. inne ważne regulacje,
      4. konsekwencje za brak lub nierzetelność danych,
      5. migracja POL-on 1.0 => POL-on 2.0.
    3. Sprawozdawczość w systemie POL-on:
      1. informacje ogólne,
      2. zasilanie systemu danymi i metody ich aktualizacji w okresie przejściowym i docelowo,
      3. NAWA – rejestry cudzoziemców i poświadczeń,
      4. EN 1 Sprawozdanie o liczbie kandydatów i przyjętych na studia stacjonarne i niestacjonarne,
      5. dane uzupełniające na potrzeby naliczania subwencji i statystyki międzynarodowej,
      6. sprawozdania GUS (S 10, S 11, S 12).

• Zajęcia prowadzą:
    Pierwszy z prelegentów doświadczenie w zakresie organizacji procesów kształcenia zdobywał pełniąc ważne stanowiska w administracji wydziałowej i uczelnianej. Uczestniczy jako ekspert merytoryczny we wdrażaniu wielu projektów związanych z informatyzacją procesów rekrutacji oraz kształcenia. Jest administratorem uczelnianym systemu POL-on i koordynuje wszystkie procesy, których celem jest przekazywanie danych do tego systemu.
    Drugi z prelegentów jest informatykiem. Wdraża na uczelni system USOS wraz z jego aplikacjami stowarzyszonymi. Jest  współautorem dokumentacji wdrożeniowej i innych opracowań dotyczących tego systemu. Odpowiada także za masowe importy danych pracowników i studentów do systemu POL-on.

• Lokalizacja Warszawa, Al. Jana Pawła II 25
    Termin 02/03/2020 Niestety szkolenie już się odbyło. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem napisz do nas

Promocja!
    Przy zgłoszeniu do 31 stycznia otrzymają Państwo 10% rabatu.

Uwaga! Brak miejsc! Lista rezerwowa!

Cena nie zwiera noclegu.

- materiały i Certyfikat,
    - wyżywienie (obiad, przerwy kawowe),
    - pomoc przy zorganizowaniu noclegu.

• Warunki uczestnictwa:

• Najpóźniej na 7 dni przed szkoleniem otrzymają Państwo potwierdzenie organizacji szkolenia na adres e-mail podany w formularzu.