Rekrutacja do szkół doktorskich krok po kroku

1. Czym różni się rekrutacja do szkół doktorskich od rekrutacji na studia doktoranckie?
    2. Zasady ogólne rekrutacji do szkół doktorskich określone w ustawie Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.
    3. Zasady rekrutacji w uczelniach – uchwała Senatu / Rady Naukowej określająca warunki i tryb rekrutacji do szkół doktorskich:
      1. konstrukcja uchwały rekrutacyjnej,
      2. jakie informacje powinna zawierać uchwała rekrutacyjna (na co należy zwracać szczególną uwagę)?
    4. Decyzje administracyjne dotyczące rekrutacji do szkół doktorskich:
      1. budowa decyzji administracyjnej,
      2. jakie elementy powinna zawierać decyzja administracyjna w drugiej instancji (wystawiana w świetle wniosku o ponowne rozpatrzenie sprawy)?
    5. Podsumowanie szkolenia i dyskusja.
  • Zajęcia prowadzi Michał Morski – absolwent Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (specjalizacja stosunki międzynarodowe). Od 2008 r. pracuje na Uniwersytecie Warszawskim, najpierw w Ośrodku Studiów Amerykańskich, a od 2009 r. w administracji centralnej UW – w Biurze ds. Studiów Doktoranckich i Kształcenia Podyplomowego. W 2016 r. ukończył Podyplomowe Studia Menedżerskie Zarządzanie Szkołą Wyższą na Uniwersytecie Warszawskim.

• Lokalizacja szkolenie on-line
    Termin 04/06/2020 Niestety szkolenie już się odbyło. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem napisz do nas

- stałe łącze internetowe.

- materiały i Certyfikat w wersji elektronicznej,
    - merytoryczne szkolenie,,

• Rejestracja na szkolenie online