Doskonalenie umiejętności interpersonalnych. Szkolenie dla pracowników dziekanatów i sekretariatów

• Celem szkolenia jest rozwijanie kluczowych umiejętności pozwalających na wzmocnienie pozycji zawodowej.

1. Jakie umiejętności są kluczowe dla wzmocnienia pozycji zawodowej.
    2. Wpływ samooceny na osiąganie celów zawodowych:
      • analiza swojego potencjału oraz zdiagnozowanie mocnych stron i obszarów do rozwoju,
      • budowanie adekwatnej samooceny.
    3. Rozwijanie umiejętności pozytywnego myślenia:
      • konstruktywny monolog wewnętrzny.
    4. Wyznaczanie celów i priorytetów zawodowych:
      • cele krótko i długoterminowe,
      • zasady planowania proaktywnego.
    5. Jak poprosić przełożonego o informacje zwrotne dotyczące własnej pracy:
      • korzystanie z informacji zwrotnych.
    6. Profesjonalny wizerunek pracownika dziekanatu i sekretariatu:
      • 10 zasad budowania profesjonalnego wizerunku w pracy,
      • siła pierwszego wrażenia.
    7. Jak wzmacniać swoją automotywację do osiągania celów zawodowych:
      • techniki wzbudzania silnej motywacji wewnętrznej.
    8. 7 błędów najczęściej popełnianych w pracy.
  • Zajęcia prowadzi Beata Janiczek-Lasota – psycholog i certyfikowany trener. Posiada ponad 17-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla uczelni m.in. Politechniki Warszawskiej, Akademii Górniczo-Hutniczej, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Collegium Medicum UJ, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Politechniki Łódzkiej, Uniwersytetu Łódzkiego, Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Gdańskiego, Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Akademii Leona Koźmińskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Poza specjalizacją trenerską ukończyła moduły specjalizacyjne z zakresu psychologii klinicznej, psychoterapii zaburzeń nerwicowych, psychoterapii uzależnień, psychopatologii oraz postępowania z pacjentem chorym psychicznie. Odbyła również staże w warszawskich szpitalach na oddziałach psychiatrycznych. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

• Lokalizacja szkolenie on-line
    Termin 08/06/2020 Niestety szkolenie już się odbyło. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem napisz do nas

- stałe łącze internetowe.

- materiały i Certyfikat w wersji elektronicznej,
    - merytoryczne szkolenie,,

• Rejestracja na szkolenie online