Wydawanie decyzji w sprawach stypendialnych

1. Regulacje prawne z uwzględnieniem ostatnich zmian związanych z pandemią Covid-19 i ograniczeniem funkcjonowania uczelni
    2. Postępowanie administracyjne w sprawach stypendialnych – na piśmie czy elektronicznie:
      1.  wnioski i wymagane dokumenty,
      2.  terminy i doręczenia,
      3.  wezwania do usunięcia braków i postępowanie wyjaśniające,
      4.  posiedzenia komisji stypendialnej (sposób organizacji posiedzeń, protokoły),
      5.  decyzje stypendialne.
    3.  Postępowanie odwoławcze:
      1. odwołania,
      2. wnioski o ponowne rozpatrzenie sprawy.
    4.  Nadzór nad działalnością komisji stypendialnej.
    5.  Podsumowanie i indywidualne konsultacje.
  • Zajęcia prowadzi Piotr Szumliński – radca prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, pracownik UJ. Posiada praktyczną wiedzę prawniczą oraz doświadczenie w zakresie funkcjonowania szkół wyższych, tworzenia wewnętrznych aktów normatywnych uczelni. Ekspert z zakresu stosowania przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego w indywidualnych sprawach studenckich, problematyki opłat za studia, przyznawania świadczeń pomocy materialnej dla studentów i doktorantów oraz postępowań awansowych. Od ponad 10 lat zajmuje się także prowadzeniem szkoleń dla uczelni w zakresie spraw związanych z szeroko rozumianym procesem kształceniem i organizacją studiów wyższych.

Termin 25/06/2021 Niestety szkolenie już się odbyło. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem napisz do nas

- stabilne połączenie internetowe.

- materiały i Certyfikat w wersji elektronicznej,
    - merytoryczne szkolenie,,

• Rejestracja na szkolenie online