Delegowanie zadań, uprawnień i odpowiedzialności – szkolenie dla kierowników zespołów

1. Czym jest delegowanie i jego rola w efektywnym zarządzaniu:
      1. kiedy należy delegować zadania,
      2. jakie korzyści wynikają z delegowania zadań,
      3. dlaczego kierownik nie deleguje zadań.
    2. Wybór zadań:
      1. zadania rutynowe czy zadania specjalne? – Identyfikacja zadań, które podlegają i nie podlegają delegowaniu,
      2. stworzenie indywidualnej Mapy delegowania.
    3. Jak efektywnie delegować zadania:
      1. przygotowanie się do rozmowy delegującej,
      2. budowanie odpowiedzialności i wzbudzanie motywacji do wykonania zadania,
      3. formułowanie celów zgodnie z 8 kluczowymi kryteriami,
      4. 6 etapowa procedura delegowania zadań,
      5. struktura skutecznej rozmowy delegującej,
      6. analiza najczęściej popełnianych błędów.
    4. Delegowałem zadanie i co dalej…?:
      1. jak kontrolować wykonanie delegowanych zadań,
      2. udzielanie informacji zwrotnych na temat efektów wykonanego zadania,
      3. motywujące chwalenie i konstruktywna krytyka – kluczowe narzędzia kierownika,
      4. wzbudzanie motywacji do realizowania kolejnych zadań.
    5. Planowanie wprowadzenia nowych umiejętności w praktykę zawodową:
      1. 10 złotych zasad delegowania,
      2. wyznaczenie punktów zapalnych.

Celem szkolenia jest rozwijanie kluczowych umiejętności kadry kierowniczej w zakresie efektywnego delegowania zadań, uprawnień i odpowiedzialności.

Adresaci:

• Kadra kierownicza.
    • Liderzy zespołów.

• Szkolenie prowadzi Beata Janiczek-Krotowska – psycholog, trener specjalizujący się w szkoleniach menedżerskich i interpersonalnych dla kadry zarządzającej, certyfikowany konsultant kryzysowy, certyfikowany coach (International Coach ICC). Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i International Coaching Community.
    Posiada ponad 17-letnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu punktowych oraz systemowych szkoleń dla kadry zarządzającej uczelni m.in. Politechniki Warszawskiej, Akademii Górniczo-Hutniczej, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Collegium Medicum UJ, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Politechniki Łódzkiej, Uniwersytetu Łódzkiego, Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Gdańskiego, Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Akademii Leona Koźmińskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
    Specjalizuje się w konsultacjach kryzysowych i szkoleniach menedżerskich z zakresu budowania autorytetu kierownika, motywowania pozafinansowego, delegowania zadań, odpowiedzialności i uprawnień, przywództwa w organizacji, prowadzenia zebrań i wystąpień publicznych, przeciwdziałania manipulacji i mobbingowi w środowisku akademickim.
    W swojej pracy trenerskiej łączy wiedzę i doświadczenie w dziedzinie psychologii i organizacji.

Termin 28/11/2022 Niestety szkolenie już się odbyło. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem napisz do nas

- stabilne łącze internetowe.

- materiały i Certyfikat w wersji elektronicznej

• Warunki uczestnictwa

• Prosimy o wypełnienie Formularza rejestracyjnego.
    • Wypełnienie formularza rejestracyjnego jest równoznaczne ze zgłoszeniem i akceptacją Regulaminu.