Efekty uczenia się – od planu do ewaluacji

• SZKOLENIE DWUDNIOWE, REALIZOWANE W DNIACH 17 i 24 PAŹDZIERNIKA 2022 r.

Podczas szkolenia Uczestnicy:

• zapoznają się z aktualnymi wymaganiami formalno-pranymi dotyczącymi budowy programów studiów w aspekcie efektów uczenia się,
    • zostaną omówione dobre praktyki w zakresie tworzenia sylabusów przedmiotów,
    • zostaną przedstawione metody i narzędzia dydaktyczne stosowane na uczelniach wyższych,
    • zaproponowany będzie plan budowy rozwoju zawodowego nauczycieli akademickich.

1. Efekty uczenia się, kwalifikacje – definicje podstawowe.
    2. Polska Rama Kwalifikacji – poziomy kształcenia.
    3. Efekty uczenia się nabywane w trakcie praktyk.
    4. Nakład pracy studenta do osiągnięcia wymaganych efektów.
    5. Jak potwierdzić osiągnięcie efektów uczenia się – metody i narzędzia.
    6. Przegląd metod dydaktycznych.
    7. Umiejętności miękkie w realizacji zajęć na studiach wyższych.
    8. Plan rozwoju kompetencji nauczycieli akademickich.
    9. Podsumowanie i dyskusja.

• Zajęcia prowadzi dr inż. Szczepan Moskwa – pracownik naukowy i nauczyciel akademicki Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Posiada praktyczną wiedzę oraz doświadczenie w zakresie funkcjonowania szkół wyższych, tworzenia wewnętrznych aktów normatywnych uczelni, obsługi procesu rekrutacji oraz organizacji kształcenia. Pełnił funkcję prodziekana oraz zasiada w organach kolegialnych uczelni.

Termin 17/10/2022 – 24/10/2022 Niestety szkolenie już się odbyło. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem napisz do nas

- stabilne łącze internetowe.

- materiały i Certyfikat w wersji elektronicznej

• Warunki uczestnictwa

• Proszę o wypełnienie Formularza rejestracyjnego.
    • Wypełnienie formularza jest równoznaczne ze zgłoszeniem i akceptacją Regulaminu.