Action Learning – metoda uczenia się zespołów – daje prawdziwe rozwiązania liderom i członkom zespołów, którzy zmagają się z realnymi wyzwaniami. Jej główną zaletą jest to, że oprócz rozwoju kompetencji miękkich uczestnicy Action Learningu pracują również nad twardymi celami.
Pracuję według oryginalnego podejścia twórcy AL, prof. Reginalda Revansa i jego następczyni Krystyny Weinstein (gdzie sesja AL trwa nie dłużej niż 50 minut).
Korzyści jakie wynikają z wprowadzenia metody AL
dla jednostki:
dla zespołu:
dla organizacji:
Cel szkolenia: Podczas warsztatów uczestnicy na podstawie analizy doświadczeń swoich i innych wypracują konkretne rozwiązania, które mogą od razu wdrożyć w życie, a także przygotują się do pełnienia roli facylitatora (osoby prowadzącej sesje AL).
PROGRAM WARSZTATÓW
Dzień I (od godz. 9:00 do godz. 17:00 )
Zagadnienia omawiane i praktykowane podczas pierwszego dnia szkoleniowego
Proponowana jest przerwa (np. 2 tygodnie, do miesiąca) pomiędzy pierwszym a drugim dniem szkolenia na praktykowanie własne uczestników zgodnie z ustaleniami z dnia pierwszego.
Dzień II ( od godz. 9:00 do godz. 17:00)
Kluczowe zagadnienia w drugim dniu szkoleniowym
Dodatkowo w cenie: 2 godziny konsultacji online (poprzez komunikator internetowy), bądź dwóch zapytań emailowych, do wykorzystania do końca 2023 r.
Planowane metody szkoleniowe: sesje AL, ćwiczenia indywidualne i grupowe, mini wykład, dyskusje.
Materiały szkoleniowe: niezbędne materiały szkoleniowe będą dostarczone w trakcie warsztatów w formie papierowej, oraz po szkoleniu uczestnicy dostaną materiały w formie elektronicznej.
Zajęcia prowadzi dr inż. nauk o zarządzaniu Magdalena Kępińska-Jasny. Od 15 lat trener biznesu z doświadczeniem w konsultingu, inżynier i doktor nauk o zarządzaniu, od 9 lat facylitator metody Action Learning. Certyfikowany facylitator MSCEIT i TIE (testów do diagnozowania Inteligencji Emocjonalnej). Magdalena prowadziła seminaria i warsztaty z Action Learningu i Inteligencji Emocjonalnej m.in. dla pięciu oddziałów PMI Poland Chapter; dla menedżerów różnych szczebli, grup mieszany z różnych organizacji i osób z danej firmy, np. IG Poland. Absolwentka Wydziału Zarządzania AGH i studiów doktoranckich Akademii Leona Koźmińskiego. Wykładowca studiów podyplomowych i MBA. Absolwentka Treningu Budowania Relacji w Grupie TROP. Absolwentka programu PAL – Praktyka Action Learning prowadzonego przez GT Mentor. Członkini ISEI – International Society for Emotional Intelligence. Autorka testu IEFZ – Inteligencja emocjonalna funkcjonowania w zespole. Przebadała IE w kilkudziesięciu zespołach projektowych w Polsce. Przekazywaną wiedzę, stosowane metody i narzędzia Magdalena opiera na najnowszych dokonaniach naukowych.
Lokalizacja | szkolenie zamknięte |
---|---|
Termin | 20/06/2023 – 21/06/2023 Niestety szkolenie już się odbyło. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem napisz do nas |
Godziny | 09:00 - 17:00 |
Cena za osobę | netto, 0.00 brutto |
Cena jest ustalana indywidualnie.
Szkolenie jest realizowane w formie zamkniętej na zamówienie