Coaching jako skuteczna metoda pracy ze studentami i współpracownikami. Podnoszenie umiejętności dydaktycznych pracowników szkół wyższych

• Celem szkolenia jest zwiększenie kompetencji kadry dydaktycznej uczelni i kadry kierowniczej uczelni wyższych w zakresie wykorzystania coachingu – nowoczesnej metody pracy ze studentami/pracownikami.

1. Coaching w pracy wykładowcy akademickiego/pracownika administracyjnego.
      • zasady pracy indywidualnej,
      • kiedy student potrzebuje coachingu?
      • koncentracja na działaniu i realizacji celów.
    2. Kompetencje i umiejętności coacha.
    3. Narzędzia komunikacyjne w procesie coachingu.
      • parafraza i klaryfikacja,
      • pytania otwarte i zamknięte,
      • aktywne słuchanie,
      • konfrontacja,
      • zwiększanie świadomości studenta/współpracownika/podwładnego.
    4. Model GROW.
      • prezentacja modelu GROW i jego zastosowania w pracy ze studentami i współpracownikami,
      • odpowiedzialność za postępy w osiąganiu celów.
    5. Planowanie wprowadzenia nowych umiejętności w praktykę zawodową.
  • Zajęcia prowadzi psycholog, International Coach ICC, certyfikowany trener specjalizujący się w szkoleniach menedżerskich i z zakresu rozwoju osobistego. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i International Coaching Community. Absolwentka Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego, Akademii Rozwoju Kompetencji Trenerskich, Szkoły Umiejętności Coachingowych przy Ośrodku INTRA oraz Kursu International Coaching Certification. Szkolenia prowadzi od 2003 roku. Doświadczenie zdobywała pracując w Departamentach Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Banku BPH S.A. i Nordea Bank Polska S.A., a także w trakcie współpracy z uczelniami m.in. Politechniką Warszawską, Akademią Leona Koźmińskiego i Warszawskim Uniwersytetem Medycznym. Prowadzi szkolenia i coachingi biznesowe dla menedżerów średniego i wyższego szczebla.

• Lokalizacja
    Termin szkolenie jednodniowe
  • Rezerwuj termin online

Warunki uczestnictwa:

• Najpóźniej na 7 dni przed szkoleniem otrzymają Państwo potwierdzenie organizacji szkolenia na adres e-mail podany w formularzu.